Oost-Vlaanderen

Hoofdkantoren

Onze vier hoofdkantoren:

Adres:
Aalst, Houtmarkt 1 - 053 645 350
Dendermonde, Dijkstraat 59 – 052 255 340
Gent, Steendam 44 – 09 265 97 50
Ronse, Stationsstraat 21 – 055 230 970

We zijn ook wekelijks aanwezig in 9 andere gemeenten in de provincie. Klik op “onze zitdagen” bovenaan voor een overzicht.

E-mail:
ac.oostvlaanderen@accg.be

Openingsuren:

Maandag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Dinsdag

9 - 12 / 14 - 17 uur

Vrij open

Woensdag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Donderdag

9 - 12 / 14 - 18:30 uur

Vrij open

Vrijdag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Onze zitdagen

Lokale zitdagen

Geraardsbergen, Vredestraat 41

Op afspraak

Ninove, Onderwijslaan 33

Op afspraak

Zottegem, Arthur Scheirisstraat 16

Op afspraak

Oudenaarde, Baarstraat 67/3

Op afspraak

Contact:
Mario Dupont – 0475 261 148 - mario.dupont@accg.be

Zelzate, Marktstraat 2

maandag – 9 tot 12 uur

Wetteren, Felix Beernaertsplein 65

dinsdag – 9 tot 12 uur

Zele, Markt 6a

woensdag – 9 tot 12 uur

Eeklo, Kerkstraat 45

donderdag – 9 tot 12 uur

Deinze, Tolpoortstraat 114

donderdag – 15 tot 18u30 

Contact:
Peter De Cauwer – 0473 173 843 – peter.decauwer@accg.be

Medewerkers en secretarissen

Contact

 

Aalst

053 645 351

Marita Van Roy

sociaal medewerker

marita.vanroy@accg.be

053 645 357

Alex Swings

secretaris

alex.swings@accg.be

053 645 355

Anja De Schepper

administratief medewerker

anja.deschepper@accg.be

053 645 353

Ann Deheegher

secretaris

ann.deheegher@accg.be

053 645 356

Jurgen Buggenhout

sociaal medewerker

jurgen.buggenhout@accg.be

053 645 352

Mario Dupont

sociaal medewerker

mario.dupont@accg.be

053 645 354

Sanny Willems

sociaal medewerker

sanny.willems@accg.be

Dendermonde

052 255 341

Els Van Huyck

sociaal medewerker

Els.VanHuyck@accg.be

052 255 342

Peter De Cauwer

sociaal medewerker

Peter.DeCauwer@accg.be

052 255 343

Isabel Berckmoes

sociaal medewerker

Isabel.Berckmoes@accg.be

052 255 344

Sabrina Van Gaever

secretaris

Sabrina.VanGaever@accg.be

052 255 345

Gerrit Muylaert

secretaris

Gerrit.Muylaert@accg.be

Gent

09 265 97 52

Ruben Hannon

sociaal medewerker

Ruben.Hannon@accg.be

09 26558

Yassin Aarabi

sociaal medewerker

Yassin.aarabi@accg.be

09 265 97 54

Christa Dumont

administratief medewerker

Christa.Dumont@accg.be

09 265 97 60

Angeline Van Den Rijse

secretaris / voorzitter

Angeline.VanDenRijse@accg.be

09 265 97 61

Stefanie Tranchet

administratief medewerker

Stefanie.Tranchet@accg.be

09 265 97 62

Thomas De Saedelaere

secretaris

Thomas.Desaedelaere@accg.be

09 265 97 63

Patrick Serlet

secretaris

Patrick.Serlet@accg.be

09 265 97 64

Bart Vanpoucke

secretaris

Bart.Vanpoucke@accg.be

09 265 97 55

Lien Lauwers

administratief medewerker

Lien.lauwers@accg.be

09 265 97 66

Vinnie Maes

sociaal medewerker

Maes.Vinnie@accg.be

09 265 97 68

Ayten Karademir

administratief medewerker

Ayten.Karademir@accg.be

09 265 97 57

Lieselotte Van Der Kelen

sociaal medewerker

Lieselotte.VanderKelen@accg.be

09 265 97 67

Tanja Van Den Bremt

sociaal medewerker

Tanja.VanDenBremt@accg.be

 -

Ghizlene Birikh

logistiek medewerker

 -

09 265 97 69

Annita Van Bosbeke

sociaal medewerker

Annita.VanBosbeke@accg.be

Ronse

055 230 971

David Baele

secretaris

David.Baele@accg.be

055 230 972

Bea Brisson

sociaal medewerker

Bea.Brisson@accg.be

055 230 973

Didier Verdonckt

secretaris

Didier.Verdonckt@accg.be

055 230 974

Fabienne Grypdon

sociaal medewerker

Fabienne.Grypdon@accg.be