Oost-Vlaanderen

Hoofdkantoren

Onze vier hoofdkantoren:

Adres:

  • Aalst, Houtmarkt 1 - 053 645 350

  • Dendermonde, Dijkstraat 59 ‚Äď 052 255 340

  • Gent, Steendam 44 ‚Äď 09 265 97 50

  • Ronse, Stationsstraat 21 ‚Äď 055 230 970

We zijn ook wekelijks aanwezig in 10 andere gemeenten in de provincie.¬†Klik op ‚Äúonze zitdagen‚ÄĚ bovenaan voor een overzicht.

E-mail:

ac.oostvlaanderen@accg.be

Openingsuren:

 

Maandag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Dinsdag

9 - 12 / 14 - 17 uur

Vrij open

Woensdag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Donderdag

9 - 12 / 14 - 18:30 uur

Vrij open

Vrijdag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Onze zitdagen

Lokale zitdagen

Regio Gent

Contact :

Zelzate, Marktstraat 2

maandag ‚Äď 9 tot 12 uur (vrij open)

Hamme, Kaaiplein 28 (Durmedroom)

dinsdag ‚Äď 15¬†tot 17¬†uur¬†(vrij open)

Eeklo, Kerkstraat 45

donderdag ‚Äď 9 tot 12 uur (vrij open)

Deinze, Tolpoortstraat 114

donderdag ‚Äď 15 tot 18:30 uur (vrij open)

Regio Aalst

Contact :

Geraardsbergen, Vredestraat 41

Enkel op afspraak

Ninove, Onderwijslaan 33

Enkel op afspraak

Zottegem, Arthur Scheirisstraat 16

Enkel op afspraak

Regio Dendermonde

Contact :

Wetteren - Felix Beernaertsplein 65 

dinsdag ‚Äď 9 tot 12 uur (vrij open)

Zele - Zwaanstraat 7 (Dienstencentrum Ziac) - 

woensdag ‚Äď 9u30 tot 12 uur (vrij open)

 

Regio Ronse

Contact :

Oudenaarde - Jacob Lacopsstraat 16

Enkel op afspraak

 

Medewerkers en secretarissen

Contact

 

Aalst

053 64 53 51 Marita Van Roy Sociaal medewerker marita.vanroy@accg.be
053 64 53 52 Mario Dupont  Sociaal medewerker mario.dupont@accg.be
053 64 53 54 Sanny Willems  Sociaal medewerker sanny.willems@accg.be
053 64 53 56 Jurgen Buggenhout  Sociaal medewerker jurgen.buggenhout@accg.be
053 64 53 53 Ann Deheegher  Secretaris ann.deheegher@accg.be
053 64 53 57 Alex Swings  Secretaris alex.swings@accg.be
053 64 53 55 Anja De Schepper Dienst premies anja.deschepper@accg.be

Dendermonde

052 25 53 43 Isabel Berckmoes   Sociaal medewerker isabel.berckmoes@accg.be
052 25 53 42 Peter De Cauwer  Sociaal medewerker peter.decauwer@accg.be
052 25 53 41 Els Van Huyck  Sociaal medewerker els.vanhuyck@accg.be
052 25 53 45 Jan Holtyzer   Secretaris jan.holtyzer@accg.be
052 25 53 44 Sabrina Van Gaever  Secretaris sabrina.vangaever@accg.be

Gent

09 265 97 60 Angeline Van Den Rijse Voorzitter angeline.vandenrijse@accg.be
09 265 97 52 Ruben Hannon   Sociaal medewerker ruben.hannon@accg.be
09 265 97 57 Lieselotte Van Der Kelen Sociaal medewerker lieselotte.vanderkelen@accg.be
09 265 97 58 Yassin Aarabi   Sociaal medewerker yassin.aarabi@accg.be
09 265 97 67 Tanja Van Den Bremt Sociaal medewerker tanja.vandenbremt@accg.be
09 265 97 66 Vinnie Maes   Sociaal medewerker vinnie.maes@accg.be
09 265 97 62 Thomas De Saedelaere  Secretaris thomas.desaedelaere@accg.be
09 265 97 63 Patrick Serlet   Secretaris patrick.serlet@accg.be
09 265 97 64 Bart Vanpoucke   Secretaris bart.vanpoucke@accg.be
09 265 97 54 Christa Dumont   Dienst premies christa.dumont@accg.be
09 265 97 55 Lien Lauwers   Dienst premies lien.lauwers@accg.be
09 265 97 61 Stefanie Tranchet   Administratief medewerker stefanie.tranchet@accg.be
09 265 97 68 Ayten Karademir   Administratief medewerker ayten.karademir@accg.be

Ronse

055 23 09 72 Beatrice Brisson   Sociaal medewerker bea.brisson@accg.be
055 23 09 74 Fabienne Grypdon   Sociaal medewerker fabienne.grypdon@accg.be
055 23 09 71 David Baele   Secretaris david.baele@accg.be
055 23 09 73 Didier Verdonckt   Secretaris didier.verdonckt@accg.be