Oost-Vlaanderen

Hoofdkantoren

Onze vier hoofdkantoren:

Adres:

  • Aalst, Houtmarkt 1 - 053 645 350

  • Dendermonde, Dijkstraat 59 – 052 255 340

  • Gent, Steendam 44 – 09 265 97 50

  • Ronse, Stationsstraat 21 – 055 230 970

We zijn ook wekelijks aanwezig in 10 andere gemeenten in de provincie. Klik op “onze zitdagen” bovenaan voor een overzicht.

E-mail:

ac.oostvlaanderen@accg.be

 

 

Openingsuren:

Maandag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Dinsdag

9 - 12 / 14 - 17 uur

Vrij open

Woensdag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Donderdag

9 - 12 / 14 - 18:30 uur

Vrij open

Vrijdag

9 - 12 uur

Op afspraak. Heb je geen afspraak: indien mogelijk helpen we je meteen, anders maken we een afspraak.

Onze zitdagen

Lokale zitdagen

Opgelet: Tijdens de zomermaanden juli en augustus worden de zitdagen opgeschort.
Je kan dan in de voormiddag terecht in onze permanente kantoren:

  • Aalst, Houtmarkt 1
  • Gent, Steendam 44
  • Dendermonde, Dijkstraat 59
  • Ronse, Stationsstraat 21.

Regio Gent

Zelzate, Marktstraat 2

maandag – 9 tot 12 uur (vrij open)

Lieselotte.VanderKelen@accg.be 09/265.97.57

Eeklo, Kerkstraat 45

donderdag – 9 tot 12 uur (vrij open)

LET OP: vanaf september wijzigen de openingsuren van de zitdag Eeklo.
Ons kantoor is dan open op vrijdagvoormiddagen van 9u tot 12u.

Tanja.VanDenBremt@accg.be 0486/42.52.42

Deinze, Tolpoortstraat 114

donderdag – 15 tot 18:00 uur (vrij open)

Tanja.VanDenBremt@accg.be 0486/42.52.42 of 053/645.358

Regio Aalst

Contact :

Geraardsbergen, Vredestraat 41

Enkel op afspraak

Ninove, Onderwijslaan 33

Enkel op afspraak

Zottegem, Arthur Scheirisstraat 16

Enkel op afspraak

 

Regio Dendermonde

Wetteren - Felix Beernaertsplein 65 

dinsdag – 9 tot 12 uur (vrij open)

Tanja.VanDenBremt@accg.be 0486/42.52.42 of 053/645.358

Zele - Zwaanstraat 7 (Dienstencentrum Ziac) - 

woensdag – 9u30 tot 12 uur (vrij open)

Els.VanHuyck@accg.be 052/255.341

 

Regio Ronse

Contact :

Oudenaarde - Jacob Lacopsstraat 16

Enkel op afspraak

 

Medewerkers en secretarissen

Contact

 

Aalst

053 64 53 51 Marita Van Roy Sociaal medewerker marita.vanroy@accg.be
053 64 53 52 Mario Dupont  Sociaal medewerker mario.dupont@accg.be
053 64 53 54 Sanny Willems  Sociaal medewerker sanny.willems@accg.be
053 64 53 56 Jurgen Buggenhout  Sociaal medewerker jurgen.buggenhout@accg.be
053/64.53.58 Tanja Van Den Bremt Secretaris bouw/sociaal medewerker Tanja.VanDenBremt@accg.be
053 64 53 53 of 0478/579 773 Ann Deheegher  Secretaris ann.deheegher@accg.be
053 64 53 57 of 0476/408 953 Alex Swings  Secretaris alex.swings@accg.be
053 64 53 55 Anja De Schepper Dienst premies anja.deschepper@accg.be

Dendermonde

052 25 53 43 Isabel Berckmoes   Sociaal medewerker isabel.berckmoes@accg.be
052 25 53 41 Els Van Huyck  Sociaal medewerker els.vanhuyck@accg.be
052 25 53 45 of 0496/382 970 Jan Holtyzer   Secretaris jan.holtyzer@accg.be
052 25 53 44 of 0475/258 858 Sabrina Van Gaever  Secretaris sabrina.vangaever@accg.be

Gent

09 265 97 60 of 0472/915 932 Angeline Van Den Rijse Voorzitter angeline.vandenrijse@accg.be
09 265 97 52 Eva Nuitten        Sociaal medewerker eva.nuitten@accg.be
09 265 97 57 Lieselotte Van Der Kelen Sociaal medewerker lieselotte.vanderkelen@accg.be
09 265 97 58 Vanessa Finjaer Sociaal medewerker vanessa.finjaer@accg.be
09 265 97 66 Vinnie Maes   Sociaal medewerker vinnie.maes@accg.be
09 265 97 62 of 0474/939 680 Thomas De Saedelaere  Secretaris thomas.desaedelaere@accg.be
09 265 97 63 of 0473/945 375 Patrick Serlet   Secretaris patrick.serlet@accg.be
09 265 97 64 of 0475/450 491 Bart Vanpoucke   Secretaris bart.vanpoucke@accg.be
09 265 97 69 Marijke Huys Dienst premies Marijke.Huys@accg.be
09 265 97 55 Lien Lauwers   Dienst premies lien.lauwers@accg.be
09 265 97 61 Stefanie Tranchet   Administratief medewerker stefanie.tranchet@accg.be
09 265 97 68 Ayten Karademir   Administratief medewerker ayten.karademir@accg.be

Ronse

055 23 09 72 Beatrice Brisson   Sociaal medewerker bea.brisson@accg.be
055 23 09 74 Fabienne Grypdon   Sociaal medewerker fabienne.grypdon@accg.be
055 23 09 71 of 0488/994 490 David Baele   Secretaris david.baele@accg.be
055 23 09 73 of 0473/630 253 Didier Verdonckt   Secretaris didier.verdonckt@accg.be