Dienstencheques | Mag ik de was strijken?
Mag mijn klant mij vragen om de was te doen en te strijken?
Ja, de klant mag vragen om zowel de was als de strijk te doen. Je klant moet hiervoor dan wel het juiste materiaal in huis hebben.
Thuis strijken
Als de klant vraagt of je de strijk mee naar huis kan nemen, zonder dat hier op voorhand afspraken rond waren, dan overleg je dit best met je dienstenchequebureau of consulent. Thuisstrijkers krijgen een vergoeding voor de strijk thuis te doen (extra vergoeding van 10%). Je moet dus laten nakijken of je contract dit toelaat en of je dit desnoods kan doorgeven aan het strijkatelier (als je dienstenchequebureau een strijkatelier aanbiedt). De meeste contracten voor huishoudhulpen omvatten ook de mogelijkheid om thuis te strijken. Let dus wel dat je hier correct voor vergoed wordt.
Heb je een specifieke vraag?
Onze intelligente assistent kent de regels van jouw sector en helpt je direct op weg. Stel je vraag of kies een veelgestelde vraag.
Dienstverlening
- Dienstverlening
Stel je vraag
Vragen over je loon, premies, contact, rechten of sector? Onze slimme assistent helpt je meteen verder, wanneer het jou past. - Afdelingen
Vraag advies
Vind je online niet wat je zoekt? Ga langs in één van onze kantoren voor persoonlijk advies van onze experten. - Vorming
Investeer in je toekomst
Wil je groeien in je job of een nieuwe uitdaging aangaan? Ontdek opleidingen, advies en begeleiding die je sterker maken op de arbeidsmarkt.