Diamant | Heb ik recht op een tewerkstellingspremie?

Als arbeider tewerkgesteld in de diamantnijverheid en -handel kan je aanspraak maken op een tewerkstellingspremie van max. € 375 (€ 12,50 per dag, met een maximum van 30 dagen.

Voorwaarden:

- vorig jaar minder dan 30 dagen bestaanzekerheid hebben gekregen

- op 31 december van het vorige jaar in dienst zijn van een bedrijf dat valt onder het paritiar comité voor de diamantnijverheid en -handel.

De tewerkstellingspremie wordt in april door het Intern Compensatiefonds betaald. Er is een afhouding voor de sociale zekerheid en voor de belastingen.

Heb je een specifieke vraag?

Onze intelligente assistent kent de regels van jouw sector en helpt je direct op weg. Stel je vraag of kies een veelgestelde vraag.

Dienstverlening

  • Stel je vraag

    Vragen over je loon, premies, contact, rechten of sector? Onze slimme assistent helpt je meteen verder, wanneer het jou past.
    Dienstverlening
  • Vraag advies

    Vind je online niet wat je zoekt? Ga langs in één van onze kantoren voor persoonlijk advies van onze experten.
    Afdelingen
  • Investeer in je toekomst

    Wil je groeien in je job of een nieuwe uitdaging aangaan? Ontdek opleidingen, advies en begeleiding die je sterker maken op de arbeidsmarkt.
    Vorming