Limburg

Welkom

ABVV Algemene Centrale - Limburg

OPGELET: ZOMERREGELING OPENINGSUREN VAN 24 JUNI TOT EN MET 6 SEPTEMBER 2024!

Tijdens de zomermaanden zullen onze diensten tijdelijk een andere regeling volgen voor de telefonische en fysieke openingsuren. Hieronder kan je de dagen en uren terugvinden waarop wij bereikbaar zullen zijn vanaf 24/06 tot en met 06/09.

Openingsuren op werkdagen:

  • MAANDAG: 9u00-12u00 & 13u30-16u30 (met afspraak)
  • DINSDAG: 9u00-12u00 (zonder afspraak) & 13u30-18u15 (met afspraak) 
  • WOENSDAG: 9u00-12u00 & 13u30-16u30 (met afspraak)
  • DONDERDAG: 9u00-12u00 (met afspraak) & 13u30-16u30 (zonder afspraak)
  • VRIJDAG: 9u00-12u00 (met afspraak) (namiddag gesloten)

Telefonische beschikbaarheid op werkdagen:

  • MAANDAG : 8u30-12u00 & 13u00-16u30
  • DINSDAG : 8u30-12u00 & 13u00-16u30 
  • WOENSDAG : 13u00-16u30 (voormiddag gesloten)
  • DONDERDAG : 8u30-12u00 & 13u00-16u30
  • VRIJDAG : 8u30-12u00 (namiddag gesloten)

We zijn gesloten op:

01 01 2024

20 05 2024

16 08 2024

13 02 2024

27 05 2024

24 09 2024

01 04 2024

07 06 2024

01 11 2024

01 05 2024

11 07 2024

11 11 2024

09 05 2024

12 07 2024

25 12 2024

10 05 2024 15 08 2024 26 12 2024

ABVV Algemene Centrale - LimburgGouverneur Roppesingel 55
3500 Hasselt
Telefoon: 011/22 25 47
 

 

Lid Worden

Als lid van de Algemene Centrale Limburg heb je recht op :

  • Juridische bijstand bij problemen met je contract, loon- en arbeidsvoorwaarden, bij een arbeidsongeval, faillissement, enz.
  • Opmaken en opvolgen van jouw werkloosheidsdossier
  • Andere diensten van het ABVV, zoals loopbaanbegeleiding en -advies, grensarbeid,…
  • Invullen van een studiebeurs en belastingaangifte.
  • Snelle en juiste uitbetaling van premies en vergoedingen uit jouw sector

Je kan daarnaast ook nog genieten van andere voordelen en vergoedingen:

  • Geboorte van een kind: €75 (na 1 jaar lidmaatschap - mits voorlegging van geboorteakte)
  • Huwelijk of wettelijk samenwonen: €75 (na 1 jaar lidmaatschap - mits voorlegging van huwelijksakte of attest wettelijk samenwonen)
  • Getrouwheid pensioen: €10,00 (jaarlijks)
  • Stakingsvergoeding: €40 per dag (deze wordt verhoogd bij langdurige staking)
  • Syndicale premie tot €145 per jaar (afhankelijk van je sector)
  • 25% Korting in vakantieparken van Floréal (27% indien ook lidmaatschap bij Solidaris)

Lidmaatschap

Lid worden

 

lid worden

Wij herinneren u eraan dat u ons alle relevante wijzigingen voor uw lidmaatschap schriftelijk (per e-mail, brief of fax) dient mede te delen, waaronder verandering van adres, rekeningnummer, werkgever, statuut, werkloosheid, ziekte, enz. Indien u nalaat ons hierover te informeren, staan wij niet in voor terugbetaling van lidgeld. Elke stopzetting van lidmaatschap moet eveneens schriftelijk meegedeeld worden vóór de 20e van de maand voorafgaand aan de maand van gewenste stopzetting.

Contact

De Algemene Centrale Limburg

Gouverneur Roppesingel 55

3500 Hasselt

Telefoon : 011/22 25 47

Algemene info: ac.limburg@accg.be

Sociaal-juridische dienst: dos.limburg@accg.be

Ledenbeheer: leden.limburg@accg.be

Provinciaal secretaris en algemeen verantwoordelijke

Blankface
Andres Vandereycken

E-mail : andres.vandereycken@accg.be
Tel : 011 28 71 74

 

Textielnijverheid - Bewaking - Tabak - Aanvullende PC Bedienden

Secretaris

Blankface
Jan Staal

E-mail : jan.staal@accg.be
Tel : 011 28 71 63

 

Bouw - Steenbakkerijen - Zand en Grind - Keramiek - Glas - Leder - Papierproductie - Mijnen  - Textielverzorging

Blankface
Yannick Urbain

E-mail : yannick.urbain@accg.be
Tel : 011 28 71 73

 

Scheikunde & kunststof Limburg - Betonindustrie

Blankface
Jeroen Vleugels

E-mail : jeroen.vleugels@accg.be
Tel : 011 28 71 75

 

Schoonmaak - Hout en stoffering - Houthandel en Zagerijen - Aanvullende arbeiders - Papierverwerking

Blankface
Sarah Mebis

E-mail : sarah.mebis@accg.be
Tel : 011 28 71 71

 

Dienstencheques - Sociale Werkplaatsen - Beschuttende Werkplaatsen - Kleding en Confectie - Terugwinning van Lompen

Blankface
Ronny Boelanders

E-mail : ronny.boelanders@accg.be
Tel : 011 28 71 77
 

 

Scheikunde & Kunststof Limburg

  

Blankface
Steffy Mulders

E-mail :steffy.mulders@accg.be
Tel : 011 28 71 70

 

 

Boekhouding

Blankface
Kathleen Severy

E-mail : kathleen.severy@accg.be
Tel : 011 28 71 76

Premies en vergoedingen

E-mailadres van de dienst: ac.limburg@accg.be

Blankface
Kim Coninx

E-mail : kim.coninx@accg.be
Tel : 011 28 71 69

Algemene en secretariaatsadministratie

E-mailadres van de dienst: ac.limburg@accg.be

  Blankface
Nadia Roosen

E-mail: nadia.roosen@accg.be
Tel: 011 28 71 61

Algemene administratie 

E-mailadres van de dienst: ac.limburg@accg.be

  Blankface
Maxine Hoebrechts

E-mail: maxine.hoebrechts@accg.be

Tel: 011 28 71 67

Juridische dienst

Blankface
Natalie Jax

E-mail : natalie.jax@accg.be
Tel : 011 28 71 66

Blankface
Julie Peeters

E-mail : julie.peeters@accg.be

Tel : 011 28 71 60

 

Blankface
Veerle Schreurs

E-mail : veerle.schreurs@accg.be
Tel : 011 28 71 64

 

Administratie juridische dienst

E-mail van de dienst: dos.limburg@accg.be

Blankface
Kathleen Liesens

E-mail : kathleen.liesens@accg.be
Tel : 011 28 71 62

Blankface
Wouter Stox

E-mail : wouter.stox@accg.be
Tel : 011 28 71 72

Administratie ledenbeheer

E-mail van de dienst: leden.limburg@accg.be

Blankface
Sofie Janssis

E-mail : sofie.janssis@accg.be
Tel : 011 28 71 65